Kursy Przygotowawcze

MATURA 2021

FUNDACJA Uniwersytetu Medycznego WE WROCŁAWIU

organizuje

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW MATURALNYCH I WSTĘPNYCH DLA KANDYDATÓW NA STUDIA MEDYCZNE W 2021 ROKU

Na zajęciach realizowany jest rozszerzony program obowiązujący na państwowym egzaminie maturalnym z przedmiotów: Biologia, Chemia.
Na poziomie podstawowym : Matematyka
Istnieje możliwość stworzenia grupy z rozszerzoną Fizyką dla chętnych minimum 15 osób.

Program zajęć obejmuje również szkolenie w zakresie praktycznego rozwiązywania zadań testowych i strategii przygotowywania się do aktualnie obowiązujących egzaminów.

Wykładowcami są pracownicy naukowo-dydaktyczni naszej Uczelni, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej, także w przygotowywaniu do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie.

Proponujemy zajęcia w grupach do kilkunastu osób.

Termin kursu: 26.09.2020 - 30.04.2021

Zapoznaj się z ceną kursu (KLIKNIJ).

ZAPISZ SIĘ

Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line!

Dodatkowe Informacje oraz możliwość zapisów w siedzibie Fundacji:

Fundacja Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
ul. Mikulicza Radeckiego 5
tel. 071 784 11 84(85)
email: fundacjaum@fundacjaum.pl

KOMUNIKATY:

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Informujemy, że roku akademickim 2021/2022 nie prowadzimy naboru na kolejną edycję kursu przygotowującego do Matury 2022.

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Spotkanie organizacyjne rozpoczynające kurs przygotowawczy do Matury 2021, odbędzie się w sobotę 26 września o godz. 9:00, w sali wykładowej Centrum Naukowej Informacji Medycznej (CNIM) przy ul. Marcinkowskiego 2-6.
Podczas spotkania prosimy o zachowywanie dystansu oraz używanie maseczek ochronnych zakrywających nos i usta.

Rozpoczynamy nabór na kolejną edycję kursów przygotowujących do Matury 2021.

Zapisy i więcej informacji w zakładce kurs maturalny (KLIKNIJ)

Design by adr