Kursy Przygotowawcze

MATURA 2019

FUNDACJA Uniwersytetu Medycznego WE WROCŁAWIU

organizuje

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW MATURALNYCH I WSTĘPNYCH DLA KANDYDATÓW NA STUDIA MEDYCZNE W 2019 ROKU

Na zajęciach realizowany jest rozszerzony program obowiązujący na państwowym egzaminie maturalnym z przedmiotów: Biologia, Chemia.
Na poziomie podstawowym : Matematyka
Istnieje możliwość stworzenia grupy z rozszerzoną Fizyką dla chętnych minimum 15 osób.

Program zajęć obejmuje również szkolenie w zakresie praktycznego rozwiązywania zadań testowych i strategii przygotowywania się do aktualnie obowiązujących egzaminów.

Wykładowcami są pracownicy naukowo-dydaktyczni naszej Uczelni, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej, także w przygotowywaniu do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie.

Proponujemy zajęcia w grupach do kilkunastu osób.

Termin kursu: 15.09.2018 - 30.04.2019

Zapoznaj się z ceną kursu (KLIKNIJ).

ZAPISZ SIĘ

Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line!

Dodatkowe Informacje oraz możliwość zapisów w siedzibie Fundacji:

Fundacja Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
ul. Mikulicza Radeckiego 5
tel. 071 784 11 84(85)
email: fundacjaum@fundacjaum.pl

KOMUNIKATY:

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Informujemy, że od dnia 03.11.2018 nie będzie zajęć z matematyki w ramach kursu przygotowującego do Matury 2019.

Rozpoczynamy nabór na kolejną edycję kursów przygotowujących do Matury 2019.

Zapisy i więcej informacji w zakładce kurs maturalny (KLIKNIJ)

Design by adr