Kursy Przygotowawcze

MATURA 2017

FUNDACJA Uniwersytetu Medycznego WE WROCŁAWIU

organizuje

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW MATURALNYCH I WSTĘPNYCH DLA KANDYDATÓW NA STUDIA MEDYCZNE W 2017 ROKU

Na zajęciach realizowany jest rozszerzony program obowiązujący na państwowym egzaminie maturalnym z przedmiotów: Biologia, Chemia.
Na poziomie podstawowym : Matematyka
Istnieje możliwość stworzenia grupy z rozszerzoną Fizyką dla chętnych minimum 15 osób.

Program zajęć obejmuje również szkolenie w zakresie praktycznego rozwiązywania zadań testowych i strategii przygotowywania się do aktualnie obowiązujących egzaminów.

Wykładowcami są pracownicy naukowo-dydaktyczni naszej Uczelni, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej, także w przygotowywaniu do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie.

Proponujemy zajęcia w grupach do kilkunastu osób.

Termin kursu: 17.09.2016 - 30.04.2017

Zapoznaj się z ceną kursu (KLIKNIJ).

ZAPISZ SIĘ

Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line!

Dodatkowe Informacje oraz możliwość zapisów w siedzibie Fundacji:

Fundacja Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
ul. Mikulicza Radeckiego 5
tel. 071 784 11 84(85)
email: fundacjaum@fundacjaum.pl

KOMUNIKATY:

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Informujemy, że ze względu na ferie zimowe, nie będzie zajęć w dniu 18.02.2017 w ramach kursu przygotowującego do Matury 2017.

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Informujemy, że zajęcia, w sobotę 14 stycznia będą realizowane według następującego planu:
9:00 - 10:40 - Biologia
10:45 - 12:25 - Chemia
12:30 - 14:10 - Matematyka

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Po przerwie świątecznej kontynuujemy zajęcia w ramach kursu przygotowującego do Matury 2017. Informujemy, że w sobotę 7 stycznia 2017 odbędą się podwójne zajęcia z biologii, jednocześnie w tym dniu nie będzie zajęć z chemii.

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Informujemy, że w dniu 17.12.2016 nie będzie zajęć z biologii w zamian odbędą się podwójne zajęcia z chemii. Zajęcia z biologii zostaną odrobione po Nowym Roku.

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Dnia 3.12.2016 oraz 10.12.2016 nie będzie zajęć z biologii, odbędą się podwójne zajęcia z chemii

KURS PRZYGOTOWAWCZY

W sobotę 22.10.2016, nie będzie zajęć z biologii. W zamian odbędą się podwójne zajęcia z chemii w sali wykładowej Zakładu Mikrobiologii przy ul. Chałubińskiego 4. Zajęcia z matematyki odbędą się normalnie w sali przy ul. J. Mikulicza-Radeckiego 7.

Nie wiesz jak trafić do sali wykładowej Zakładu Mikrobiologii? Kliknij i zobacz mapkę

KURS PRZYGOTOWAWCZY

Od 1 października 2016 zajęcia w ramach kursu przygotowującego do Matury 2017 będą odbywać się w salach dydaktycznych przy ul. J.Mikulicza-Radeckiego 7.

KURS PRZYGOTOWAWCZY

W najbliższą sobotę 17 września rozpoczynamy kurs przygotowawczy do Matury 2017. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne o godz. 09:00. Spotkanie odbędzie się w sali wykładowej im. E. Biernackiego przy ul. Pasteura 4 (wejście od podwórka od strony ul. Marcinkowskiego, według załączonej mapki).

Nie wiesz jak trafić? Kliknij i zobacz mapkę

Rozpoczynamy nabór na kolejną edycję kursów przygotowujących do matury.
Termin kursu od 17 września 2016 do 30 kwietnia 2017. Zapraszamy.

Design by len